Правовласникам

Усі авторські права на контент належать їхнім правовласникам.

  • "Матеріали, чиї права можуть бути порушені, не знаходяться на хостингу нашого сайту. Власники сайту не несуть жодної матеріальної відповідальності. Усі кошти, що надходять нам, є добровільною підтримкою проекту."
  • "Вся інформація розміщена на сайті виключно для ознайомлювальних цілей. Відповідно до закону про Авторське та Суміжне право, посилання на будь-які дані, саме по собі, не є об'єктом авторського права."
  • "Автори проекту не здійснюють контроль і не відповідають за інформацію, що розміщується користувачами на сайті."
  • "Якщо ви є правоохоронним органом, який захищає авторське право, або автором розміщеного матеріалу і хочете видалити його зі сторінок сайту, зверніться до служби підтримки сайту джерела матеріалу";
"Шановні Правовласники!, зверніть увагу на те, що на сервері проекту 'OVP' не зберігається жодного файлу, який порушував би закон України (або якоїсь іншої країни). Наш проект - це лише набір картинок і посилань від інших відкритих джерел інтернету. Все, що ви бачите в нашому проекті, вільно поширюється в інтернеті."

Адміністрація каталогу негативно ставиться до порушення авторських прав у будь-якому його прояві. Тому, якщо Ви маєте: виключне право на відтворення; виняткове право на публічний показ; виключне право на доведення загальної інформації та ці права були порушені, ми просимо Вас негайно відправити електронний лист до служби розгляду скарг за адресою tsnakeman@gmail.com Ваша скарга буде розглянута у строк, що не перевищує 24 (двадцять чотири) години, якщо її отримано у будній день. Або перший робочий день, якщо вона отримана у вихідні.

У разі підтвердження факту, що посилання у додатку веде на матеріал, захищений авторським правом, зазначене посилання буде заблоковане адміністрацією каталогу на вимогу законного правовласника.